Volanta: Model 2015 / 1.4 tsi manual

Probleme tehnice intalnite la masina ta
ORICE NU SE INCADREAZA LA CATEGORIA "Probleme specifice"
Scrie răspuns [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Dragos
Mesaje: 1
Membru din: Joi Aug 09, 2018 11:58 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Joi Aug 09, 2018 12:06 pm

Salutare,

Stie cineva ce tip de volanta este pusa pe motorizarea 1.4 TSI, 160 HP (cutie manuala)?
Volanta masa dubla sau simpla?

Multumesc,

Avatar utilizator
VWCC
Guru
Mesaje: 75
Membru din: Mar Oct 03, 2017 4:03 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Joi Aug 09, 2018 5:31 pm

Salutare,

Cred ca cel mai bine dai un email la magazine de piese (autokarma / epiesa etc) impreuna cu seria VIN a masinii si le ceri oferta de piesa, fiindca e mai rara motorizarea + cutie manuala, posibil ca aici sa nu iti raspunda nimeni.
Eu am cautat si am gasit doar pentru DSG ... :(

Merci.

Scrie răspuns
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
  • Informaţie
  • Cine este conectat

    Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator