Buna ziua.

Probleme tehnice intalnite la masina ta
ORICE NU SE INCADREAZA LA CATEGORIA "Probleme specifice"
Scrie răspuns [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
andrei.cimpoes
Mesaje: 1
Membru din: Mie Oct 30, 2019 12:23 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Mie Oct 30, 2019 12:29 pm

Am un passat cc si nu stiu cum sa procedez cu geamurile pentru ca se întredeschid cand deblochez masina si iarna îngheață geamurile.si nu pot deschide portierele.este vreo solutie pentru acest caz?Si mai vreau sa stiu daca acest model de 2008 are sau nu filtru de particule?

Avatar utilizator
VWCC
Guru
Mesaje: 75
Membru din: Mar Oct 03, 2017 4:03 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Vin Noi 01, 2019 11:22 am

Salutare,

Pentru problema geamurilor iarna vezi aici : viewtopic.php?f=12&t=10
Filtru de particule la 2008 ... depinde ce motor ai, dar e f posibil sa fie Euro 4.

Scrie răspuns
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
  • Informaţie
  • Cine este conectat

    Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator