Sfat achiziție vw jetta 1.4 TSI hybrid din 2013 serie WVWZZZ16ZDM088270

Discutii diverse ce nu se incadreaza in celelalte categorii
Scrie răspuns [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar utilizator
florian.ioniță-stoicescu
Mesaje: 1
Membru din: Joi Mar 28, 2019 10:01 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Joi Mar 28, 2019 10:04 pm

Doresc sa achiziționez o mașină pe benzina vw passat cc /b7/jetta hybrid după 2010
Buget 10000, ce sfaturi îmi dați?
Familie cu 1 copil și am 45 ani.

Avatar utilizator
VWCC
Guru
Mesaje: 75
Membru din: Mar Oct 03, 2017 4:03 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Mie Apr 03, 2019 11:34 am

Salutare,

Singura masina care s-ar incadra in bugetul tau, hybrida, este Jetta 1.4 Hybrid.
Din pacate nu ma pricep deloc la ele, acesta este un forum dedicat VW CC.

Uite aici o decodare a seriei din titlul tau:
https://carinfo.kiev.ua/cars/vin/volksw ... vw87-0-zgq_

Succes.

Scrie răspuns
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
  • Informaţie
  • Cine este conectat

    Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 11 vizitatori